Hotelowe restauracje

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: czwartek, 11, sierpień 2016 Super User Drukuj E-mail

Hotelowe restauracje z nagrodą dla najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce

 

Restauracja to nieodzowny element każdego hotelu, funkcjonuje ona jednak również jako osobny lokal gastronomiczny i jako taka była poddawana ocenie.

 

 

Poland 100 Best Restaurants Award jest to nagroda przyznawana najlepszym polskim restauracją, na tej podstawie tworzona jest mapa i przewodnik po najlepszych polskich lokalach gastronomicznych, w tym rankingu na zaszczytne miejsca zasłużyło sobie również kilka restauracji hotelowych. Na liście 29 restauracji, które zasłużyły sobie na trzy widelce, aż 11 z nich są to restauracje hotelowe. Ranking tworzony jest na podstawie ocen wystawianych przez inspektorów projektu, na podstawie ankiet zebranych wśród gości restauracji, głosowania SMS-owego, internetowego oraz za pośrednictwem Facebooka. Na ostateczną pozycję w rankingu składa się 75% oceny klientów oraz 25% oceny inspektorów.

 

Wśród wyróżnionych tym odznaczeniem restauracji hotelowych należy wymienić: Le Victoria Brasserie Moderne w Sofitel Victoria w Warszawie, Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy, Platter By Karol Okrasa w Intercontinental w Warszawie, dwie restauracje Grupy Anders: Pałacowa w hotelu Anders w Starych Jabłonkach i Refektarz w Zamku Ryn, Salto w Rialto w Warszawie, Destylarnia w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort, Venti-Tre w Regencie w Warszawie, Cafe Oranżeria w Hotelu Kossak w Krakowie; dwie restauracje sieci SPA Dr Irena Eris: Romantyczna na Wzgórzach Dylewskich i Szósty Zmysł w Krynicy Zdrój.

 

Odsłony: 20895

Z górskich szlaków...