Pakiety w hotelach

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: czwartek, 11, sierpień 2016 Super User Drukuj E-mail

Hotel z dodatkowymi atrakcjami w pakiecie

Wiele hoteli, aby zachęcić turystów do wybierania ich oferty przygotowuje dla gości specjalne pakiety hotelowe, gdzie w ramach zamówionego noclegu otrzymują oni dodatkowe rozrywki, lub w dużo atrakcyjniejszej cenie szerszy wachlarz usług. Często pretekstem do przygotowania takiej oferty są święta czy duże wydarzenia dziejące się w okolicy.

 

Walentynkowe SPA

Jest to pakiet hotelowy przygotowany przez ośrodek, który ma swojej ofercie SPA. Oferowany jest w nieco wyższej niż nocleg cenie, ale i tak bardzo atrakcyjnej jeśli dodać do noclegu wizytę w SPA. W pakiecie hotel uwzględnił cenę za nocleg w pokoju dwuosobowym oraz masaż dla dwóch osób w przyhotelowym SPA.

 

Zimowisko z dziećmi

Ten pakiet to oferta górskiego hotelu, który zdaje sobie sprawę, że większość rodziców zimą przyjeżdża w góry ze swoimi dziećmi, które aktualnie mają ferie. Jest to oferta skierowana dla rodzin z dwójką dzieci, które wynajmując pokój rodzinny otrzymują jednocześnie 5 darmowych lekcji z instruktorem jazdy na nartach. Jest to szkółka narciarska dla dzieci w każdym wieku.

 

Pakiet konferencyjny

Ta oferta jest natomiast kierowana do biznesmenów, którzy byliby zainteresowani konferencją odbywającą się w hotelu. W ramach czterodniowego pobytu w ośrodku, hotel oferuje jednodniowy bilet wstępu na konferencję. Klient sam wybiera, który to będzie dzień konferencji.

 

Odsłony: 16482

Z górskich szlaków...