Jak i kiedy należy korzystać z pomocy drogowej? Kto właściwie pomaga na drodze?

Warszawa zapewnia niezawodną pomoc drogową

Świadczymy całodobową pomoc drogową na terenie Warszawy i okolic. Nasz pojazd ma maksymalną masę 3,5 tony i jest wyposażony w system nawigacji oraz wyciągarkę elektryczną. Dzięki temu możemy szybko dojechać na miejsce wypadku i nie pokonywać zbędnych odległości. Jesteśmy punktualni na miejscu zdarzenia, profesjonalni, rzetelni i bezpieczni.

Możemy również holować samochody za granicę (Europa) lub na terenie całego kraju.

Gwarantujemy bezpieczeństwo holowanego pojazdu i oferujemy niskie stawki za świadczone usługi. Zachęcamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Nasza pomoc drogowa działa przez wszystkie godziny doby!

Zapraszam do współpracy i zachęcam do skorzystania z usług naszej firmy.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się dlaczego wybór naszej firmy to najkorzystniejsza decyzja

pomoc drogowa w Warszawie
Holowanie Warszawa

Nasza firma powstała w 2006 roku. Posiadamy dużą wiedzę. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim samochodem.

Mamy niskie koszty za nasze usługi. Warto do nas zajrzeć!

Dysponujemy kilkoma pojazdami. Potrafimy poradzić sobie z większymi awariami.

W miarę możliwości naprawiamy pojazdy na drodze. Nasi kierowcy są mechanikami. Skierują Cię do warsztatu samochodowego, jeśli nie będą w stanie naprawić pojazdu.

Zapewniamy miłą obsługę. Nie palimy papierosów w samochodzie.

Oferta naszej firmy

Oferta naszej firmy - Co jesteśmy w stanie dla Państwa zrobić?

Transport minivanów i samochodów osobowych w terenie

Transport quadów, motocykli, innych maszyn i innych ładunków

Dostawa paliwa

Wyciąganie samochodu z rowu

Otwieranie pojazdów w celu umożliwienia dostępu do nich w nagłych wypadkach

Drobne problemy drogowe można usunąć

Wciąganie pojazdów na lawetę

Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju i Europy.

Cennik pomocy drogowej

Samochód

Samochód wyposażony jest w nawigację oraz mocną wyciągarkę, dzięki czemu możemy szybko dotrzeć na miejsce. Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie w zależności od gabarytów i wagi ładunku oraz długości trasy. Zapewniamy konkurencyjne ceny za nasze usługi. W zakres naszych usług wchodzi holowanie pojazdów z wypadków lub kolizji. Aby pomóc klientom w nagłych okolicznościach, jesteśmy na miejscu wypadku. Możesz zadzwonić do naszej firmy i poinformować nas, że w Twoim pojeździe skończyło się paliwo, utknął w rowie lub zaspie śnieżnej, a Ty nie będziesz mógł otworzyć jego drzwi. Oferujemy szybką i błyskawiczną pomoc drogową dla wszystkich tych scenariuszy. Na miejsce wskazane przez klienta, na terenie Warszawy i okolic dojeżdżamy maksymalnie w ciągu 20 minut a za tym holowanie Warszawa będzie najlepszym rozwiązaniem. W tym celu korzystamy z nawigacji, aby nie tracić czasu na kłopoty z dotarciem pod wskazany adres. Nasza firma podejmuje się również transportu pojazdów takich jak samochody terenowe minivany, motocykle, quady minivany oraz maszyny rolnicze czy budowlane. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy czynni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Współpracujemy z rzetelnym warsztatem samochodowym. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy podczas jazdy.

Dostępność i szybkość dojazdu

Pomoc jest dostępna 24 godziny na dobę. Klienci mogą liczyć na otrzymanie zlecenia o każdej porze. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nigdy nie zostawiamy kierowcy w trudnej sytuacji na drodze. Ocenimy sytuację i wyślemy pod wskazany adres wykwalifikowanych pracowników.

Nawigacja jest w naszym zasięgu, co sprawia, że pod drzwiami klienta możemy być w mniej niż 20 minut. Ma to kluczowe znaczenie w ekstremalnych warunkach pogodowych, które mogą stanowić dodatkowe wyzwanie dla ofiar wypadków drogowych.

Dostępność i szybkość dojazdu

Specjalnie zaprojektowany sprzęt i wymagane kwalifikacje Nasza firma dysponuje dwiema lawetami o maksymalnym obciążeniu 3,5 tony. Nasze ciężarówki wyposażone są również w doskonałą wyciągarkę, która może być dodatkowym atutem. Jest to bardzo ważny element, szczególnie przy wyciąganiu pojazdów z rowów. Ponadto posiadamy wszelkie certyfikaty i uprawnienia, które pozwalają nam na wykonywanie naszego zawodu. To również gwarancja większego bezpieczeństwa i precyzji.

Nie tylko autopomoc

Nasza oferta, choć skierowana specjalnie do wszystkich kierowców, którzy zamieszkują Warszawę i pobliskie miejscowości, nie ogranicza się jedynie do pomocy drogowej. Ze względu na wyspecjalizowaną flotę, jesteśmy w stanie transportować różne pojazdy na terenie całego kraju i Europy. Transport jest idealną formą usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i innych firm. Transport uszkodzonych samochodów lub sprowadzanie zakupionych pojazdów z zagranicy, zdecydowanie ułatwia życie wielu kierowcom.

autopomoc

Zajmujemy się nie tylko transportem samochodów osobowych i dostawczych. Zajmujemy się również holowaniem innych pojazdów, które są różnego rodzaju. Należą do nich quady, motocykle, a nawet maszyny budowlane i rolnicze. W przypadku przewozu dużych pojazdów lub samochodów ciężarowych zlecamy to zadanie firmie dysponującej większym sprzętem, z którą współpracujemy od kilku lat.