Polecenia do Autoryzowanego Centrum Serwisowego Samsung Warszawa i opinie klientów

Serwis Samsung - wymiana baterii w telefonach Samsung

wymiana baterii w telefonach Samsung

Obawiasz się wysokich kosztów wymiany lub naprawy baterii w swoim smartfonie Samsung? Nie obawiaj się. Profesjonalny serwis Samsung w Warszawie wcale nie musi kosztować zbyt wiele. Jeśli Twój smartfon Samsung przestanie działać, nasi specjaliści naprawią go. Jedną z najczęstszych części, które mogą ulec awarii jest bateria. Po długim czasie użytkowania, żywotność baterii spada. Wymiana baterii Samsung to rozwiązanie dla Ciebie. Fachowcy wymienią baterię na taką, która będzie pasowała do Twojego modelu. Serwis telefonów Samsung wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu, zgodnie z instrukcjami producenta. Stosowane są wyłącznie oryginalne części. To gwarantuje, że Twój telefon będzie służył przez wiele lat. Naprawa sprawi, że telefon będzie tak dobry lub lepszy niż nowy. Istnieje możliwość zwiększenia wydajności telefonu poprzez wymianę baterii Samsung. Koszt wymiany baterii Samsung będzie stanowił ułamek kosztu zakupu nowego sprzętu. Ceny już od 80 zł za wymianę baterii. Dotyczy to nawet najnowszych flagowców koreańskiego producenta. Nie ma znaczenia, czy zostaniesz bez telefonu na kilka godzin. Większość usterek można szybko naprawić w serwisie telefonów Samsung. Można też zlecić odbiór sprzętu.

Wymiana baterii w Samsungu

Wymiana baterii w Samsungu

Żywotność baterii w Twoim smartfonie Samsung to jeden z pierwszych sygnałów, że wymaga on wymiany. Wymiana jest zalecana, gdy czas pracy baterii spada poniżej 3-4 godzin, a nie wykonujesz żadnych intensywnych czynności, takich jak gry online czy oglądanie filmów. ExpressGSM oferuje usługę diagnostyki baterii w celu określenia źródła problemu. Oferujemy zarówno baterie oryginalne, jak i zamienniki. Możesz wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie, w zależności od Twojego budżetu. Naprawy są zazwyczaj realizowane w ciągu jednego dnia. Koszt wymiany akumulatora jest przystępny. Pomagamy zaoszczędzić pieniądze, przedłużyć żywotność telefonu i zapewnić mu sprawną baterię. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wymiany baterii.

Wymieniamy baterie w telefonach Samsung

Proces wymiany baterii w telefonie Samsung polega na wyjęciu starej baterii z telefonu i zastąpieniu jej nową. Należy przy tym zachować ostrożność, gdyż obudowa baterii może ulec uszkodzeniu.

Jak często należy wymieniać baterię

Jak często należy wymieniać baterię w telefonie podczas serwisu?

Wymiana baterii trwa około 1 godziny od momentu dostarczenia telefonu do naszego serwisu. Termin wymiany baterii może się wydłużyć, jeśli w danym momencie nie posiadamy odpowiedniego modelu.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung?

W telefonach Samsung wymiana baterii kosztuje 250 zł. Zależy to od stopnia skomplikowania i dostępności baterii.

Najnowsze telefony Samsunga wyposażone są w wewnętrzne baterie. Można je otworzyć od strony klapki baterii lub w przypadku serii Galaxy J od strony wyświetlacza.

Czy mogę samodzielnie wymienić baterię

Czy mogę samodzielnie wymienić baterię?

Proces wymiany baterii w telefonach Samsung jest skomplikowany. Nie zalecamy podejmowania prób samodzielnej wymiany, ponieważ może to spowodować uszkodzenie telefonu. Ponadto, naprawa może być bardziej kosztowna niż wymiana.

Spuchnięte baterie są częstym problemem w telefonach i należy je wymienić na nowe.

Spuchnięte baterie

Nierzadko pojemność baterii w telefonie zmniejsza się na skutek intensywnego użytkowania.

Należy pamiętać, że uszkodzonych w jakikolwiek sposób baterii nie należy wyrzucać do kosza.

Zużyte baterie Samsung należy oddawać do recyklingu w odpowiednio zamkniętym pojemniku. Nasz serwis zajmuje się utylizacją baterii, które nie są już potrzebne. Nie należy przecinać baterii i nie wrzucać jej do ognia. Jest to bardzo niebezpieczne i może spowodować wybuch.